Історична довідка

1 вересня 1969 року у селищі Пальмірського цукрозаводу, яке сьогодні згідно з постановою Верховної Ради України носить назву «селище Пальміра», розпочала свою діяльність Пальмірська середня школа. Тоді до неї прийшло 369 учнів, які проживали у селищі цукрозаводу,  селищі Каневщанського радгоспу, селах Каневщина, Петровка та Вознесенське (в основному тієї частини, яка називається Новоселицею, та вулиці Радянська й пристанційної частини села).

Першим директором школи став Іскра Олексій Андрійович. З дня відкриття в школі почали працювати 23 учителі у 12 класах. Перші й другі класи мали паралелі, решта по одному класу з наповненістю до 41 учня. 

З 2020 року школа має назву заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Пальміра» Вознесенської сільської ради Золотоніського району Черкаської області. З 2008 року її очолює директор Лосіцький Володимир Миколайович.

 

Науково-методична тема

«Оптимізація управлінської діяльності та освітнього процесу в школі шляхом впровадження новітніх інформаційних технологій»

у школі навчається 166 учнів

Освітній процес у закладі забезпечують 20 педагогів.

Серед них:

 • спеціаліст вищої категорії – 10
 • спеціаліст І категорії – 6
 • спеціаліст ІІ категорії – 1
 • спеціаліст – 3
 • мають педагогічне звання «старший учитель» – 4
 • мають педагогічне звання «вчитель-методист» – 1

Візія

Створення освітнього середовища, що дозволить забезпечити розвиток та виховання учня, здатного впливати на свою особистісну освітню траєкторію. Перетворення школи на сучасний заклад освіти, який задовольнятиме пізнавальні інтереси дитини, плекатиме творчу особистість, створює умови для повноцінного інтелектуального, творчого, морального, фізичного розвитку дитини, примноження культури й духовності в усій різноманітності національних та світових зразків, тобто школа самореалізації особистості, школа життєтворчості.

Реалізація Державних стандартів у галузі освіти, створення умов для підвищення рівня розвитку кожної дитини, її самореалізації, здійснення ефективної підготовки випускників до майбутнього життя щоб кожен здобувач освіти під час освітнього процесу  отримав знання та компетентності, які знадобляться йому в самостійному дорослому житті.

Місія

Становлення творчої особистості, яка володіє навичками та компетентностями, що затребувані в кожній сфері інтелектуальної діяльності, яка готова навчатися протягом усього життя, вибирати й оновлювати професійний шлях самостійно.

Створення умов для якісного надання освітніх послуг шляхом тісної взаємодії в системі «здобувачі освіти – батьки, здобувачів освіти – педагоги», створити сприятливе освітнє середовище на основі демократизації, гуманізації, співпраці, співтворчості, спрямоване на зміцнення здоров’я дітей, створення умов для фізичного розвитку, соціальної адаптації, духовного зростання; орієнтувати внутрішній світ дитини на збагачення індивідуального досвіду, самопізнання, самооцінки, саморозвитку, самовизначенні, самореалізації.

Цінності

  

 • доброчесність;
 • гідність;
 • успішність;
 • творчість;
 • саморозвиток;
 • партнерство

 

ІСТОРІЯ

1969

Пальмірська середня школа введена в дію 1 вересня 1969 року. До неї прийшло 369 учнів, які проживали у с. Каневщині, селищі радгоспу «Каневщанський», с. Петровка та  с. Вознесенське. Першим директором школи став Іскра Олексій Андрійович, який очолював її протягом 39 років

1975

За вагомі результати у навчально-виховному процесі школа занесена на районну Дошку Пошани

1977

За вагомі результати у навчально-виховному процесі школа занесена на обласну Дошку Пошани

1992

Школу перейменовано на Пальмірську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів

2012

Переможець районного конкурсу у номінації «Школа сучасних освітніх технологій – 2012

2013

Переможець Всеукраїнського конкурсу «Відкритий світ»

2014

Переможець районного конкурсу у номінації «Результативність роботи з учнями – 2014»

За вагомі результати у навчально-виховному процесі школа занесена на районну Дошку Пошани у жовтні 2014 року

Учасник проекту «Трансформація ринку в напрямку енергоефективного освітлення» за сприяння Програми розвитку ООН в Україні

 

2014-2017

Учасник обласного проекту «Інноваційні школи Черкащини»

Бере участь у дослідно-експериментальній роботі: «Організаційно-педагогічні умови підвищення якості інформаційно-комунікаційних освітніх послуг»

2015-2017

Учасник всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті»

2017

У 2017 році школа отримала почесне міжнародне звання «Зразкова школа Microsoft»

Школа отримала золоту медаль за роботу «Школа новітніх інформаційних технологій» на ІХ Міжнародній виставці «Інноватика в освіті»

Команда  «Дивокрай» – переможець обласного, призер всеукраїнського конкурсів туристів-краєзнавців

на базі школи відкрито відділення Академії Cisco

2017-2020 

Школа має статус експериментального навчального закладу обласного рівня «Реалізація моделей перспективного розвитку інноваційних шкіл Черкаської області»

2018

Школа бере участь у всеукраїнському проекті «Електронний підручник»

Школа отримала срібну за роботу «Цифровий контент школи новітніх інформаційних технологій» на ІХ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти 2018»

Школа отримала обласну Пам’ятну відзнаку «Імідж освіти Черкащини 2018»

Школа отримала бронзову медаль за участь у Х Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2018»

2018-2019

Реалізація загальношкільного проекту «Діти об’єднують Україну»

2018-2022

Учасник всеукраїнського проекту «Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники»

2019

Отримала обласну Пам’ятну відзнаку «Імідж освіти Черкащини 2019»

Школа отримала срібну медаль за участь у VIII Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2019»

2019-2020

З січня 2019 по червень 2020 року у всеукраїнському проекті «Демократична школа»

2021

Диплом від Генерального директора «Книги рекордів України» за встановлення рекорду України в категорії «Масові заходи  –  найбільша кількість смайликів на каналізаційних люках»

2022-2023

Рік випробувань війною та активної волонтерської роботи. Учні та вчителі створили волонтерський центр, де плетуть сітки, готують продукти харчування, виготовляють обереги, збирають кошти, допомагають переселенцям, щоб внести свою посильну частку в загальну перемогу.

ми працюємо

Пн-Пт: 7:30 – 16:30

адреса

19755, вул. Заводська, 39, селище Пальміра, Золотоніський район, Черкаська область, Україна

телефон

+380673051755

сайт

Отримувати оновлення