.Для того щоб скористатися сервісами хмарного середовища потрібно авторизуватися в системі. Для аторизації кожному учаснику адміністратор видав логін та пароль до індивідуального кабінету. В адресній строчці браузера набираємо наступне – portal.office.com, або ж натискаємо на картинку вгорі з написом “ВХІД ДО ХМАРНОГО СЕРЕДОВИЩА“.

Перший вхід до системи зазвичай робиться вчителем. Тоді ж проводяться первинні налаштування хмарного середовища та прив’язується до нього номер телефону користувача як засіб контролю облікового запису та інструмент відновлення паролю.

 

Обираємо Робочий або навчальний обліковий запис.

Вводимо свій логін та пароль. і переходимо на наступну сторінку.

 

Дана сторінка з’являється щоразу при авторизації. Натискаємо Так і входимо до свого кабінету. Яку сторінку свого кабінету ви побачите першою залежить від налаштувань системи. Можна самостійно обрати стартову сторінку. 

Office365 жива рухома система, яка постійно розвивається та оновлюється. Ви маєте в своїх руках велику кількість інструментів, які мають різне призначення. Наскільки вдало ви їх будете використовувати залежить тільки від вас.

Ваші дані в системі надійно захищені. Система не дасть зробити пароль занадто простим, а складні, зрозуміло, важко запам’ятовуються. Відновлення втраченого пароля відбувається саме за допомогою телефона. Натискаєте кнопку Я не пам’ятаю пароль  і далі виконуєте інструкції, що побачите на екрані. Якщо до облікового запису був підв’язаний не ваш номер, або номер, який втрачено, то відновити доступ до сторінки зможе тільки адміністратор  корпоративної хмари. Зверніться до класного керівника і вам буде надано допомогу.